Poďakovanie

Poďakovanie

Uverejnené: streda, 09. jún 2021 Napísal: vczskalica

Vážení návštevníci 11. ročníka Dňa otvorených búd na Vínnej ceste Záhorie roku 2020

 

dovoľte nám, poďakovať sa Vám za Vašu dôveru a spolupatričnosť pri organizovaní 11. ročníka Dňa otvorených búd na Vínnej ceste Záhorie. Nová epidemiologická situácia nás všetkých riadne vyškolila a mnoho razy aj zaskočila. Tak to bolo aj s našou aktivitou, ktorá sa mala konať 24. 10. 2020 a napokon sa konala až v treťom termíne 22. 5. 2021.

O čo neskoršie sa aktivita konala o to príjemnejšie bolo naše spoločné stretnutie. Príjemní návštevníci akceptovali všetky obmedzenia, ktoré sme museli zaviesť, ale aj cez to si pochod prírodou užívali a stretnutia s vinármi boli veľmi vrúcne.

Chceme sa Vám aj touto cestou poďakovať za vašu návštevu, za Váš vysoký záujem o naše búdy a vína našich vinárov. Počet kartónov nakúpeného vína prekročil číslo 800. Veríme, že aj cez trocha dlhšie čakanie pri ich vyzdvihovaní v nedeľu doobeda ste boli s touto službou spokojní. Zároveň nám dovoľte Vám pripomenúť, že vo Vínotéke Pri hájku, aktuálnemu sídlu nášho občianskeho združenia, je ešte niekoľko posledných nevyzdvihnutých kartónov vín, ktoré je možne si vyzdvihnúť do 21. júna 2021.

Záverom nám dovoľte Vás pozvať na nový, už 12. ročník Dňa otvorených búd, ktorý sa bude konať 23. 10. 2021, pokiaľ pandemická situácia opäť nevystaví tejto aktivite „stopku“. Predpredaj vstupeniek začneme 2. 9. 2021. Podrobnosti aj o iných našich aktivitách môžete sledovať na našej web stránke.

 

 

                                                                                                              Organizačný výbor.