Do búdy na Hurbánka 2022

Do búdy na Hurbánka 2022

Uverejnené: piatok, 01. apríl 2022 Napísal: vczskalica

 

Vážení návštevníci, milovníci vína!

      Dovoľte nám, aby sme Vás pozvali na návštevu našich búd po druhý raz v jarnom termíne.Zložitá situácia v predchádzajúcich rokoch nás donútila presunúť Deň otvorených búd 2020 na náhradný termín v máji 2021, a tak sme si vyskúšali, ako sa Vám, našim návštevníkom, tento termín zapáči. Vaša návšteva nás milo prekvapila a preto sme sa rozhodli, že Vás do búd budeme pozývať dvakrát v roku.
 

      V tomto roku to bude po prvý raz čo Vás chceme pozvať „Do búdy na Hurbánka“, kde spolu s Vami chceme osláviť tohto patróna vinohradníkov. Termín sme čo najviac priblížili k termínu, kedy si tohto    svätca pripomíname. Prvý ročník „Do búdy na Hurbánka“ sa bude konať v sobotu 28. 5. 2022 v extraviláne mesta Skalica, takže na miestach, ktoré sú Vám, našim verným návštevníkom, veľmi známe a tým, ktorí prídu po prvý raz veríme, že sa stanú známymi veľmi rýchlo. Pandemická situácia nás aktuálne nijako neobmedzuje, preto sa vrátime k nášmu pôvodnému modelu a budeme Vám okrem ponuky výborných vín ponúkať aj drobné občerstvenie, kultúru, pohostinské služby a veríme, že aj dobrú náladu. Vína, ktoré si zakúpite u búdarov Vám budú rovnako ako v predchádzajúcich ročníkoch zvezenédo Vínotéky Pri hájku, kde bude aj výdajné miesto výzbroje návštevníka spolu s vinárstvom WINTERBERG na Predmestí.


       Vstupné, v ktorom sú tri kupóny na nákup vína v hodnote po 4,- €, zostáva zachované vo výške 30,- € na jedného návštevníka. Predaj vstupeniek začíname 11. 4. 2022 a bude zabezpečený priamo v Skalickej vínotéke, ktorá sa nachádza v centre mesta na ul. Štefánikova 12, oproti predajni BILLA, počas pracovnej doby:
Po – Pia: 9.00 – 12.00 hod 13.00 – 17.00 hod
So: 9.00 – 12.00 hod
 

     Rovnako, ako v predchádzajúcich ročníkoch bude možné si vstupenky objednať priamo u nášho občianskeho združenia Vínna cesta Záhorie prostredníctvom mailovej adresy Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Na tejto adrese si môžete objednať vstupenky v neobmedzenom množstve za rovnakú cenu 30,- €. Po úhrade vstupeniek na náš účet, ktorý Vám zašleme následne po ich objednaní spolu s výškou platby, Vám tieto budú zaslané do 7 dní po pripísaní platby na náš účet. Vstupenky budeme posielať na Vami zadanú poštovú adresu v objednávke vstupeniek. Vzhľadom k výške poštovných nákladov bude ku každej objednávke účtovaný poštový a manipulačný poplatok 3,- €.
Bližšie informácie o počte otvorených búd, množstve občerstvení a ostatných službách Vás budeme priebežne uverejňovať na tomto našom webe.

      K vínu je veľmi vhodný Skalický trdelník, a preto Vám chceme aj touto cestou ponúknuť možnosť si ho vopred objednať a následne si ho zakúpiť priamo v sobotu 28. 5. 2022 alebo v nedeľu 29. 5. 2022 priamo vo Vínotéke Pri hájku, kde je pre Vás čerstvo pečený na otvorenom ohni. Viac informácií nájdete na www.skalmex.sk Objednávky môžete posielať na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na čísle 0903 726 907.
Veríme, že Vás naša pozvánka potešila a očakávame Vás na stretnutí v búde na Hurbánka.


      Výbor OZ VCZ

 

Mapa a zoznam vinárov Do búdy na Hurbánka 2022