Výstavy a semináre

Dňa 20. 5. 2017 sa v priestoroch Františkánskej záhrady uskutočnil XII . ročník dňa plného trdelníka, vína a dobrej nálady zvaný Trdlofest. Tak ako aj po minulé roky, tak i tento rok Občianske združenie Vínna cesta Záhorie v spolupráci so SPRÁVOU MESTSKÉHO MAJETKU, s. r. o. v rámci tohto podujatia sa organizovala súťaž o najlepšie červené víno,  Skalický rubín.

Čítať ďalej: Trdlofest 2017

Dňa 14. 5. 2016 sa v priestoroch Františkánskej záhrady uskutočnil XI . ročník dňa plného trdelníka, vína a dobrej nálady zvaný Trdlofest. Tak ako aj po minulé roky, tak i tento rok Občianske združenie Vínna cesta Záhorie v spolupráci so SPRÁVOU MESTSKÉHO MAJETKU, s. r. o. v rámci tohto podujatia sa organizovala súťaž o najlepšie červené víno, po prvý raz to bola kategória Skalický rubín.

Čítať ďalej: Trdlofest 2016

Okresná výstava vín v Skalici

 

Vinohradnícky spolek Skalica a Mesto Skalica Vás srdečne pozývajú na okresnú výstavu vín, ktorá sa koná vo Františkánskom kláštore v Skalici, dňa 23.4.2016 od 11:00 do 24:00.

Čítať ďalej: Okresná výstava vín v Skalici

Regionálna výstava vín v Radošovciach

 

Vinohradnícky spolok Radošovce organizuje Regionálnu výstavu vín, ktorá sauskutoční dňa 27. marca 2016 v kultúrnom dome Radošovce.

 

Čítať ďalej: Regionálna výstava vín v Radošovciach